Kamil Stoch znalazł sposób, aby zarobić miliony złotych na kryptowalutach! Celebryta ujawnił swoją “kopalnię złota”.

5 minutes, 42 seconds Read

Kamil Stoch to jeden z najbardziej utalentowanych polskich sportowców wszech czasów, który budzi dumę i wsparcie dla swojego kraju. Jest popularną postacią w polskim świecie sportu i zdobył liczne uznanie oraz nagrody za swoje osiągnięcia.

Wielu fanów sportowca często zastanawia się, jak ich idol zarabia miliony. Co zaskakujące, odpowiedź na to pytanie jest znana.

KAMIL STOCH UJAWNIA SWOJE ŹRÓDŁO WYSOKIEGO PASYWNEGO DOCHODU ONLINE!

W ostatnim wystąpieniu dla Independent Business (IBF), Kamil Stoch przypadkowo wypuścił na światło dzienne swój unikalny sposób tworzenia pasywnego dochodu.

Mistrz olimpijski powiedział:

“Współczesny świat rozwija się i zmienia tak szybko, że każdy może zarabiać pieniądze niemalże z niczego. Dziś, dzięki szybkiemu internetowi i rozwojowi sektora informatycznego, wysoce opłacalne inwestycje i realne możliwości zarobku są dostępne dla każdego. Wiele osób nie wie jednak, jak skutecznie to robić. Na szczęście powstaje unikalny system, który jest dostępny dla KAŻDEGO, niezależnie od jego umiejętności inwestycyjnych.”

Ostatecznie ta kwestia z jego przemówienia została wycięta, ale i tak wyciekła do internetu. Ludzie wielokrotnie ją repostowali, a opinie w komentarzach były różne:

Po skandalicznej wypowiedzi Kamil Stoch kategorycznie odmawia komentarza na ten temat.

Potem historia przybrała nieoczekiwany obrót. Skontaktował się z nami jeden z członków zespołu finansowego, Mikołaj Woźniak (uwaga redakcji: dane zmienione ze względu na poufność), związany z Kamilem. Zniechęcony plotkami o celebrytach w internecie, podzielił się kilkoma ciekawymi szczegółami na temat inwestycji sportowca.

“Wychowałem się w biedzie i kiedy zobaczyłem tak prosty i skuteczny sposób zarabiania pieniędzy dla wszystkich, byłem zobowiązany do pomocy wszystkim, którzy napotkali trudności finansowe w naszym trudnym czasie. Wszyscy powinniśmy mieć prawo do godnego życia”. – Mikołaj Woźniak.

Mikołaj opowiedział nam o Platform, zautomatyzowanym systemie handlowym napędzanym algorytmem sztucznej inteligencji. “Gold Mine” okazało się być platformą inwestycyjną. Automatycznie przewiduje i wykonuje bardzo zyskowne transakcje z kryptowalutami.

Kamil Stoch osiąga zyski inwestując w kryptowaluty

Bądźmy szczerzy… Okazało się, że jest to dużo bardziej niewiarygodne niż myśleliśmy. Z pewnością wielkie banki i rządy będą chciały ukryć ten fakt przed obywatelami. Niewiarygodne, jak łatwo i legalnie można zostać samowystarczalnym milionerem! Polecamy więc przeczytać artykuł teraz, zanim będziemy zmuszeni go usunąć!

Okazało się, że platforma przyniosła sportowcowi spory zysk, dlatego Kamil Stoch dalej aktywnie w nią inwestuje i współpracuje z twórcami systemu.

Poprosiliśmy również pana Woźniaka o udostępnienie naszym czytelnikom szczegółów, a on przekazał nam kilka dokumentów dotyczących wybitnego skoczka. Na wyciągu z konta Kamila Stocha widnieje Platform jako jego główne źródło dochodu.

Mikołaj zwrócił uwagę, że mimo iż Platform jest dostępne dla każdego, ludzie boją się spróbować nowych sposobów na pasywny dochód. Narzędzia finansowe takie jak to wymagają niewielkiego kapitału początkowego, ale przynoszą realne pieniądze tu i teraz.

Najlepsze jest to, że prawie nikt o nim nie wie. Nie widzieliśmy jeszcze żadnej reklamy tego projektu, który może przyciągnąć miliony użytkowników.

Kontakty zespołu projektowego były jednak w domenie publicznej. Prawda o tajemniczym “tajnym” produkcie stała się jasna.

Skontaktowaliśmy się więc z jednym z założycieli, który podzielił się większą ilością informacji o projekcie.

Oskar Wójcik, Główny inżynier ds. rozwoju Platform

Platform jest innowacyjną platformą inwestycyjną, która pomaga ludziom automatycznie przewidywać i dokonywać wysoko dochodowych transakcji kupna i sprzedaży na rynku kryptowalut.

Naszym głównym celem było stworzenie innowacyjnego narzędzia do handlu, które wcześniej nie istniało, aby nawet dziecko lub bardzo starsza osoba mogła zarabiać na kryptowalutach.

Nasz produkt nie został szeroko ogłoszony, ponieważ mamy ograniczenia techniczne dotyczące liczby użytkowników. Nie ma potrzeby przeciążać systemu. Obecnie korzysta z niego tylko kilkaset inwestorów. Witamy wszystkich nowych użytkowników, ale powinniście się pospieszyć.

Teraz kontynuujemy rozwój systemu, ale wielkie banki starają się w każdy możliwy sposób ukryć wszelkie informacje na temat Platform.

Trudno nam pracować w takiej sytuacji, a to co ociepla nasze dusze to listy z podziękowaniami od naszych użytkowników. Są to zwykli ludzie, którzy już wypróbowali możliwości inwestycyjne i mają stabilny dochód pasywny. Na przykład, oto list, który przyszedł do nas wczoraj.

Szczodry Sekret Zarabiania Pieniędzy Przez Platform Jest Potwierdzony!

Ważne jest dla nas, aby informacje dla naszych czytelników były sprawdzone i bezpieczne. Postanowiliśmy sprawdzić, czy można pomnożyć inwestycję 5 razy przez internet bez podstawowej edukacji finansowej. Zaprosiliśmy do udziału naszego nowego stażystę, Stefana, i daliśmy mu za darmo na początek 1200 zł. Stefan był podekscytowany faktem, że będzie miał prawo do zatrzymania wszystkich swoich zysków.

Oto do czego doprowadził eksperyment inwestowania w akcje największych światowych firm. Stefan opowiada:

Dlaczego powiedziałem tak? Mam 23 lata i sporo długów. Chcę zarabiać więcej pieniędzy, spłacić je i wynająć lepsze mieszkanie dla mnie i mojej dziewczyny. Nigdy wcześniej nie inwestowałem. Propozycja redaktora zainteresowała mnie prostotą, że wystarczyło kilka kliknięć, aby zacząć zarabiać. Dodatkowo dostałem pieniądze za eksperyment, a na koniec nic nie straciłem. Dlaczego by nie spróbować?

Jeszcze tego samego dnia zarejestrowałem się w Platform: Wprowadziłem swoje dane kontaktowe do rejestracji i dokonałem minimalnego depozytu w wysokości 1200 zł. Kilka minut później oddzwonił do mnie manager, aby wyjaśnić szczegóły korzystania z Platform. I to tyle! Było to nieco niezwykłe, wyobrażałem sobie inwestowanie jako skomplikowany i niezrozumiały proces dla ekspertów.

Manager powiedział mi, że Platform może na początku działać na niekorzyść. Wynika to z konieczności dostosowania automatycznego algorytmu. Rzeczywiście: pierwsze dwie transakcje były nieopłacalne. W sumie straciłem około 500 zł. Z frustracją odłożyłem telefon. Jednak wieczorem konto na platformie przewyższyło minimalny depozyt prawie dwukrotnie!

Nie zrobiłem nic i kontynuowałem monitorowanie konta przez następne kilka dni. Po 2 dniach inwestycja pomnożyła się 6-7 razy, a zyskowne transakcje były za każdym razem coraz większe!

Od razu podarowałem mojej dziewczynie najważniejszy prezent, o którym marzyła.

Teraz planujemy przeprowadzkę do nowego mieszkania, spłatę długów, a następnie za kilka miesięcy zakup własnego lokum.. Platform to nasz bilet do nowego życia!

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *